Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11203
Stary 24.01.2016, 19:40
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
Żadnym informatorem nie jestem. Wystarczy że jest niejaki Lolek na innym portalu i to wystarczy. Po za tym nie musze Ci się tłumaczyć z kim rozmawiam i jakie wieści ta osoba mi przekazuje. A pisze tylko tylko ile wiem. Nawet jakbym wiedział więcej to i tak bym tego nie napisał bo nie jestem idiotą. Sorry.

Jaro1991

Wiadome że się machnąłem. Chodziło mi oczywiście o grupę mistrzowską.
Ja Cię dokładnie rozumiem, sam czasami mam jakieś info i aż się prosi aby wejsc tutaj i podzielić się z Wami tą dobrą / złą informacją. Czasami jednak nie warto , bo taka informacja może po prostu zaszkodzić.
Odpowiedz cytując