Jaroo1 - Z machiną propagandy rządowej nie wygrasz choćbyś nie wiem jakim kozakiem był

Wszystko trzeba robić z głową...
Ruski pokazały - zobaczymy jak się rozwinie sytuacja, poza tym Ruski mogą, bo Putin się wstawi za rodakami... a my przypominam jesteśmy w Unii i rządzi Angela. Oni tak zmanipulują opinię publiczną, że to ekipy od prostowania będą ciągane po sądach, będą zastraszane, stygmatyzowane(będziecie kibolami, rasistami, zwyroami itd.) i "resocjalizowane"... tak wypruli mózgi na zachodzie, tak też zrobią i nam jak nie będziemy działać z głową... Ułańska fantazja to już nie te czasy, trzeba być przebiegłym i sprytnym, nie ma nic gorszego jak lekceważenie przeciwnika
P.s Może i śmiech na sali, ale oni coś działają a ty siedzisz i na forum... jak gwałcą Polkę w Tarnobrzegu
