PiVoSH92 napisał(a):

|
Jeśli chodzi o skrzydłowych to kontrakt rozwiązał Luis Carlos i szuka klubu. Nie jest to jakiś magik, ale jak na naszą ligę radził sobie co najmniej nieźle, może i w Morienese dupy nie urwał, ale jeśli miałby przyjść jako wolny transfer to wydaje mi się ciekawą opcją.
|
Balashov lub Cibicki >>> Carlos