|
Przed pierwszym meczem czeka nas bardzo dobra wiadomość. Nie chodzi oczywiście o transfer żadnego zawodnika.
Ps. Tak tak wiem, nic odkrywczego nie napisałem. Potwierdzam tylko wielomiesięczne spekulacje, pogłoski, które także osobiście usłyszałem.
Powód: dopiska
Ostatnio edytowane przez Marcin_fan : 24.01.2016 o godz. 11:01.
|