|
Taaa, na zero. W końcu w mediach publicznych widać głos normalnych ludzi - i ci ludzie sami się obronią. Takie Korwiny, Kukizy, RNy, Kowalscy, Brauny jak tylko będą pokazywani w mediach to spokojnie trafią do ludzi. I tu jest wielki plus dla PiSu.
Ta zmiana - której na razie nie ma co oceniać zbyt szybko ale jak dotychczas paradoksalnie pokazuje, że Korwin się myli w założeniach, że wszystko co publiczne to złe, że trzeba media prywatyzować itd. Tak na prawdę wszystko musi być w rękach dobrych ludzi i wtedy będzie funkcjonowało prawidłowo. Gdyby dziś sprywatyzować TVP to by zostały same niemieckie szmatławce, same TVNy i inne gówna i co? I nadal by Korwin ani przykładowy Kowalski do głosu nie dochodzili.
Dlatego założenia Korwina to w dużej mierze utopizm bo on zakłada, że każdy jest dobry, że będzie obiektywny albo, że prawda sama się obroni. Otóż nie. I to własnie pokazuje przykład mediów gdzie na dzisiaj te wszystkie prywatne stacje to gówno a TVP wchodzi na normalny poziom, gdzie kasę mają Niemcy i oni nam media przejmują. No bo własnie nie każdy jest taki dobry i obiektywny i ten niemiecki kapitał przejmując media tworzy swoją propagande w Polsce. I prawda się sama nie obroni zawsze bo uczciwy człowiek często nie ma powiązań ani środków aby zbudować swoje media bo go koncerny ze swoją kasą zjedzą.
Także publiczne media, którymi JKM gardzi stają się obecnie tymi najrzetelniejszymi i najbardziej sprawiedliwymi w Polsce.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|