Wyświetl pojedynczy post
gaudi10
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7549
Stary 23.01.2016, 22:15
Chamskie ale taki nastrój po Norwegii w ręczną...

Czemu niewidomi lubią bułki z makiem ?
Bo na każdej jest inna historia
Odpowiedz cytując