Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
gaudi10
Member
Od: 05.2011
Offline
#
7549
23.01.2016, 22:15
Chamskie ale taki nastrój po Norwegii w ręczną...
Czemu niewidomi lubią bułki z makiem ?
Bo na każdej jest inna historia
gaudi10
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gaudi10
Znajdź inne posty napisane przez gaudi10