Karherop napisał(a):

Oceny indywidualne, bo drużyny nie można oceniać. Widać 0 zgrania i ciężkie nogi.
Małecki - gorzej od Bałaszowa, ale nie był najgorszy na boisku. Wymagania są od niego dużo większe. Musi poprawić swoją szybkość, bo wygląda na bardzo ociężałego. Poza tym wiele się nie zmienił.
|
Cytat:
WislaLive.pl:
Mały to gwarant serca zostawionego na boisku. Mały jako jeden z nielicznych Wiślaków potrafił dziś wygrywać sytuacje 1 na 1. Mały był autorem najładniejszej akcji ofensywnej. Mały wypadł pozytywnie i z tego należy się cieszyć.
|
Ja pier.dole, jak w tvn-e.