|
IMO Buchalik fatalnie, w ciągu 30 minut zawalić bramkę i tylko szczęściu zawdzięczać nie stracenie 2 kolejnych? Ustawianie się przy strzałach z dystansu dramat, wychodzenie do dośrodkowań nie istnieje, na przedpolu słabo, refleks przeciętny... czy on w ogóle ma jakiekolwiek zalety?
|