Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5387
Stary 23.01.2016, 19:09
R33 napisał(a):Wyświetl post
Studentów zapraszał prezes Gaszyński, pytanie czy w ogóle ktoś się tam dostał wtedy na ten staż bo tutaj na forum ludzie pisali, że dostawali odmowy. Tak więc nie wiadomo czy jest jakaś osoba ,,wolna" do robienia czegoś takiego.
Po ilości Stewardów na naszym stadionie wnioskuje jednak, że zaangażowanie kogoś za pół darmo do takich działań by się znalazło.

Brakuje chęci i dobrych doradców.
Odpowiedz cytując