Karherop napisał(a):

|
Jak już i tak angażują w klubie studentów na staże to jaki to problem oddelegować jednego więcej do kampanii tego typu?
|
Studentów zapraszał prezes Gaszyński, pytanie czy w ogóle ktoś się tam dostał wtedy na ten staż bo tutaj na forum ludzie pisali, że dostawali odmowy. Tak więc nie wiadomo czy jest jakaś osoba ,,wolna" do robienia czegoś takiego.