Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34730
Stary 23.01.2016, 17:58
Na nasze nieszczęście jest tak jak mówisz. Dodać jeszcze można fakt, że dużą większością telewizje zostały opanowane przez opcje po lewej stronie. Stąd wśród zachodnioeuropejskich ludów taka s.......izna umysłowa. 20 lat rządów PO więcej i nasze społeczeństwo byłoby takie same.