Pytanko: Czy jest gdzieś otwarty wątek dotyczący sparingu z Żyliną? Albo inaczej, czy ktoś widział mecz i może coś powiedzieć o tym jak na ten moment wygląda zespoł, bo oczywiście nie wiem czy wyglądało to sensownie... czy jak tylko wszedł Buchalik to wpuścił dwie bramki dla uspokojenia nerwów
