dj_ibutti napisał(a):

|
Na wszystko potrzebny jest hajs....
|
Sugerujesz że w klubie nie mają ani jednej kamery?
Z całym szacunkiem, ale ja ze swoją kamerką za tysiaka, programem do montażu za free kręciłem filmiki o podobnej jakości jak z kanału 'łączy nas piłka'. Tutaj nie potrzeba żadnego hajsu tylko zaangażowania, inwencji i chęci.
Jak już i tak angażują w klubie studentów na staże to jaki to problem oddelegować jednego więcej do kampanii tego typu?