Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5384
Stary 23.01.2016, 15:27
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Na wszystko potrzebny jest hajs....
Sugerujesz że w klubie nie mają ani jednej kamery?

Z całym szacunkiem, ale ja ze swoją kamerką za tysiaka, programem do montażu za free kręciłem filmiki o podobnej jakości jak z kanału 'łączy nas piłka'. Tutaj nie potrzeba żadnego hajsu tylko zaangażowania, inwencji i chęci.

Jak już i tak angażują w klubie studentów na staże to jaki to problem oddelegować jednego więcej do kampanii tego typu?
Odpowiedz cytując