Karherop napisał(a):

To jest Michał
Michał nie potrafi grać w piłkę
Michał został piłkarzem
Michał zarabia 10 tyś na miesiąc
Michał jest mądry
Bądź jak Michał
Nie mogłem się powstrzymać
|
Dajcie Mu spokój - to Wiślak, poza tym nie jest aż tak cienki jak na tym sparingu.
Aczkolwiek może mieć duży problem w futbolowym życiu jak Mu się skończy kontrakt z Wisłą.
Dobry wuefista (fikołki-pierdołki itp.) albo instruktorka fitness (koordynacja, zwinność itp.) i dużo basenu (rozluźnienie) - takie coś może podnieść Jego poziom.
Jak tego nie zrobi to skończy jak Mateusz Kowalski albo Brud.
To samo dotyczy Urygi.