Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72630
Stary 23.01.2016, 13:37
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Co raz bliżej do startu tzw. rundy wiosennej, przed nami 9 spotkań decydujących o tym czy załapiemy się do pierwszej 8-ki czy będziemy walczyli o utrzymanie. W klubie pomimo szumnych zapowiedzi zmiany na lepsze (ile razy to już słyszeliśmy) nic pozytywnego się nie dzieje. Będzie bardzo trudno tą kadrą coś osiągnąć a nie jest powiedziane, że nie zostanie ona uszczuplona jeszcze bardziej vide odejście Sadloka. Z całym szacunkiem dla zawodników, którzy do nas aktualnie dołączyli trzeba sobie to jasno powiedzieć, że są to w dużej mierze gracze słabi bądź bardzo słabi - Małecki (zawodnik po ciężkiej kontuzji, bez formy od kilku lat ), Czech Odnrasek (grający w przeszłości w słabych klubach w Czechach i średniaku ligi norweskiej, którego nota bene beż żalu pożegnano w Tromso - zawodnik sprawiający problemy wychowawcze, surowy technicznie), kolejny Rafał Pietrzak (zawodnik na dzień dzisiejszy o klasę słabszy od Sadloka). Pomimo zapowiedzi właściwie co kilka dni "informatorów" o niespodziankach mamy testy Ukraińca, który przez pół roku nie grał w piłkę. Widać, że w dalszym ciągu trwa w najlepsze zabawa tym klubem do czasu wielkiej smuty po sezonie. Obecnie mamy 2 punkty przewagi nad ostatnim w lidze zespołem, chcąc nie chcąc myślenie o pucharach w tym sezonie to matrix a zaczynam w działaniach zwłaszcza właściciela dostrzegać tę zależność im dalej w las tym pomysłu i pieniędzy brak.
A ja dzisiaj w lesie wykopałem monetkę.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując