Arked napisał(a):

Ale Boguskiego to ty szanuj Robi to co kibice lubią najbardziej czyli biega, walczy i się stara.
|
A z cracovią jak się starał! Koszulki nawet nie spocił.
Gra bo nie ma od niego lepszych (tak samo jak i Uryga), co nie znaczy, że jest świetnym piłkarzem.
Wystarczy spojrzeć na wczorajszy mecz. Byle Ukrainiec (z całym szacunkiem), który nie grał pół roku w piłkę prezentuje się lepiej od niego.