Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72626
Stary 23.01.2016, 13:10
Arked napisał(a):Wyświetl post
Ale Boguskiego to ty szanuj Robi to co kibice lubią najbardziej czyli biega, walczy i się stara.
A z cracovią jak się starał! Koszulki nawet nie spocił.

Gra bo nie ma od niego lepszych (tak samo jak i Uryga), co nie znaczy, że jest świetnym piłkarzem.

Wystarczy spojrzeć na wczorajszy mecz. Byle Ukrainiec (z całym szacunkiem), który nie grał pół roku w piłkę prezentuje się lepiej od niego.
Odpowiedz cytując