a swoją drogą, kto jest odpowiedzialny za marketing i media w klubie? bo mam wrażenie, że jakiś student pierwszego roku politologii...
Fajnie by było, gdybyśmy zaczęli robić coś takiego jak kanał Łączy Nas Piłka (legła robi podobne rzeczy, Lechia też zaczęła, o
tu ) a u nas posucha. To buduje klimat wokół drużyny, skraca dystans między piłkarzami a kibicami.