Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#955
Stary 23.01.2016, 08:40
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Jak ktoś nie widział to polecam serial Gomorra.

Ale jak nie macie za dużo czasu to nie zaczynajcie bo wciąga zajebiscie

Wersja z napisami dużo lepsza niż z lektorem.
W tych klimatach genialna jest Ośmiornica/La Piovra. Choć to ciut inny typ serialu, mniej spektakularny, wydawać się może nudniejszy, ale prze to niesamowicie ludzki. Niestety jest trudno dostęny.
Odpowiedz cytując