MatMario napisał(a):

Jak ktoś nie widział to polecam serial Gomorra.
Ale jak nie macie za dużo czasu to nie zaczynajcie bo wciąga zajebiscie 
Wersja z napisami dużo lepsza niż z lektorem.
|
W tych klimatach genialna jest Ośmiornica/La Piovra. Choć to ciut inny typ serialu, mniej spektakularny, wydawać się może nudniejszy, ale prze to niesamowicie ludzki. Niestety jest trudno dostęny.