Wyświetl pojedynczy post
GonzoNS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72608
Stary 22.01.2016, 15:30
JaworTSW napisał(a):Wyświetl post
I jak oceniacie występ Balashova? Moim zdaniem pierwsza połowa przyzwoita druga trochę gorsza ale gość trzymał poziom. Mógłby być niezłym wzmocnieniem
Gorszy od Patryka nie jest
Ostatnio edytowane przez GonzoNS : 22.01.2016 o godz. 15:49.
Odpowiedz cytując