Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
JaworTSW
Junior Member
Od: 08.2015
Skąd: Podlasie
Offline
#
72607
22.01.2016, 15:18
I jak oceniacie występ Balashova? Moim zdaniem pierwsza połowa przyzwoita druga trochę gorsza ale gość trzymał poziom. Mógłby być niezłym wzmocnieniem
Jazda Jazda Jazda !!! Biała Gwiazda !!!
JaworTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JaworTSW
Znajdź inne posty napisane przez JaworTSW