Wyświetl pojedynczy post
JaworTSW
Junior Member
 
Od: 08.2015
Skąd: Podlasie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72607
Stary 22.01.2016, 15:18
I jak oceniacie występ Balashova? Moim zdaniem pierwsza połowa przyzwoita druga trochę gorsza ale gość trzymał poziom. Mógłby być niezłym wzmocnieniem
Jazda Jazda Jazda !!! Biała Gwiazda !!!
Odpowiedz cytując