nic nie sugeruje pisze tylko suche fakty ze klub podpisujac grajka bez klubu płaci innemu klubowi zero zlotych.
A uwagi nie odwracam tylko przypominam, sprawdzam, w koncu to wg. Ciebie było tylu zdolnych juniorów ktorzy nie grali przez złego trenera, i teraz trener sie zmienil i dalej nie grają.
Dlatego jestem zaskoczony ze wypowiadasz sie w sprawie przyszłych transferów. Po co transfery, skoro mamy tylu zdolnych juniorow? Dysonans.
Oby "Nasz" Cibicki nie był Witterem czy jak mu tam było...