Kocur napisał(a):

Ta mapka i w ogóle ranking tej śmiesznej agencji to perfekcyjny przykład hipokryzji XXI wieku.
Niemcy na zielono - indeks giełdowy spadł 2x bardziej niż w Polsce w tym samym okresie ostatnio, poza tym
|
Spadki WIG, a DAX są zupełnie nieporównywalne. WIG20 stracił prawie 1/3 w roku ubiegłym, a DAX raptem kilkanaście %. Wykresy rozjechały się gdzieś pod koniec 2014 roku, ale w 2015 roku jeszcze można było zobaczyć korelację do końcówki 2015 kiedy to WIG20 jako jeden z niewielu indeksów nie miał korekty w górę.
Wiem, bo miałem pozycję krótką na DAX-ie
