speedfashion napisał(a):

Powołują się na polskie źródło. Ciekawe jakie.
Chociaż nie powiem. Ładnie wygląda to na głównej. Jeszcze ten tytuł: "Ujawniamy: Cibicki na celowniku Wielkiego Klubu z Polski" (wielkie litery dodałem sobie sam, wiadomo przecież, że o jeden klub chodzi, konkretny).
|
Piszą jeszcze o zainteresowaniu Śląska, i że Wisła śledzi Cibickiego już od dłuższego czasu - jest na szczycie listy życzeń.
Jego agent z kolei mówi że nie spieszą się i czekają co się wydarzy.