Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72599
Stary 22.01.2016, 02:30
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Jankowskiego chciał Piast - jakby nie było lider - i to za jakieś tam pieniądze - a naszego "wirtuoza" z Brazylii jakoś nikt nie chce - nawet za darmo...
Ocenianie zawodnika po jednej rundzie jest trochę nie fair. Jankowski na swoją renomę melepety pracował praktycznie przez cała karierę.

Zresztą, Crivelaro ma jeszcze dwa i pół roku ważnego kontraktu, więc o braku czasu na pokazanie się nie będzie raczej mowy Tylko proszę, nie piszcie o rozwiązywaniu umowy. Nie u nas
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując