Ogryzek napisał(a):

|
Jankowskiego chciał Piast - jakby nie było lider - i to za jakieś tam pieniądze - a naszego "wirtuoza" z Brazylii jakoś nikt nie chce - nawet za darmo...
|
Ocenianie zawodnika po jednej rundzie jest trochę nie fair. Jankowski na swoją renomę melepety pracował praktycznie przez cała karierę.
Zresztą, Crivelaro ma jeszcze dwa i pół roku ważnego kontraktu, więc o braku czasu na pokazanie się nie będzie raczej mowy

Tylko proszę, nie piszcie o rozwiązywaniu umowy. Nie u nas
