gypsy napisał(a):

|
Co za durny przepis... Ja rozumiem, że czcionka ma być czytelna itd. ale ograniczanie klubów do korzystania z jednej jest moim zdaniem przesadą.
|
Zapatrzyli się na ligi angielskie i chcieli być "pro"... szkoda, że wyszło jak zwykle czyli badziewnie.