Wyświetl pojedynczy post
kangurekm
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4326
Stary 21.01.2016, 23:08
gypsy napisał(a):Wyświetl post
Co za durny przepis... Ja rozumiem, że czcionka ma być czytelna itd. ale ograniczanie klubów do korzystania z jednej jest moim zdaniem przesadą.
Zapatrzyli się na ligi angielskie i chcieli być "pro"... szkoda, że wyszło jak zwykle czyli badziewnie.
Odpowiedz cytując