|
W takim razie marnie ten watek odwiedziales. Ja bylem jednych z glownych "krzykaczy", jak i Incognito czy nie odwiedzajacy juz forum Palikot.
I nie tylko poprzednia ekipa rzadzaca glosowala za, obecna rowniez. Glosowania parlamentu sa jawne, z tego masz rowniez spis imienny.
|