Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34709
Stary 21.01.2016, 20:40
W takim razie marnie ten watek odwiedziales. Ja bylem jednych z glownych "krzykaczy", jak i Incognito czy nie odwiedzajacy juz forum Palikot.

I nie tylko poprzednia ekipa rzadzaca glosowala za, obecna rowniez. Glosowania parlamentu sa jawne, z tego masz rowniez spis imienny.
Anty PO-PiS!!!