Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72592
Stary 21.01.2016, 18:52
Sevi napisał(a):Wyświetl post
Ja jestem od początku na NIE w sprawie Małeckiego.
Ani sportowo, ani mentalnie nie wierzę że wniesie coś dobrego do naszej drużyny.
Przynajmniej po meczu z Legią nie będzie chodził uśmiechnięty ze świeżą koszulką legionisty.

Małecki w odróżnieniu do Jankowskiego, był kiedyś jednym z najlepszych (w czasach późnego Skorży i wczesnego Maaskanta) polskich skrzydłowych. Nie na darmo ocierał się o kadrę. To poziom na który Jankowski nigdy się nie wzbił i raczej nie wzbije.

Wierzę (bo i co mi innego pozostaje), że w wieku prawie 28 lat Patryk dojrzał mentalnie i przynajmniej poza boiskiem nie będzie sprawiał problemów. Sportowo jest w stanie się podciągnąć na pewno na tyle, by wstydu nie przynosić.
Odpowiedz cytując