Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
TRZEBINIAnin
Senior Member
 
 
Od: 09.2011
Skąd: Trzebinia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1364
Stary 21.01.2016, 17:35
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Jest ktos w stanie wytlumaczyc "fenomen" kalendarza Ekstraklasy w naszym przypadku? Z polowe naszych domowych meczow gralismy w piatki. Teraz tak patrze, podany juz jest terminarz na najblizsze piec kolejek. Mamy trzy domowe mecze z czego jeden oczywiscie w piatek a jeden w poniedzialek. To jest jakies dzialanie na zlosc s....ysynow z Ekstraklasy czy o co w tym biega?
To jest ....a skandal grać non stop w tygodniu gdy normalni ludzie pracują na 2-3 zmiany. I nie .......cie że słaby zespół i wyniki bo Wisła i tak jest w top3 pod względem frekwencji i oglądalności meczy w tv.

To jest ....a skandal i nic mnie tak nie w....ia co robią te ..... co ustalają terminarz. Szlak mnie trafia że na kolejne mecze nie pójdę bo praca.
Odpowiedz cytując