Bez przesady z tym miejscem w tabeli. Przecież do do strefy spadkowej spadliśmy w ostatnich kolejkach, a nie byliśmy tam od początku sezonu jak Górnik.
Tak, redakcja C+ ustala sobie terminarz. A i tak często podkreślane jest w C+, że największa oglądalność ma Legia, Lech i właśnie Wisła. Tamci grają w pucharach, nie ma żadnego innego ciekawego meczu to Wisła na otwarcie kolejki w piątek o 20:30.
Debilne to jest w ogóle samo granie w piątek/poniedziałek o 18:00 czy sobote 15:30. 3/4 spotkań i tak nikt nie ogląda w TV, a przyjemniej by się chodziło na mecze w sobote o 17:00/18:00. Jak ktoś chce wrócić to ma czas, jak ktoś chce zostać na impreze/kolacje to ma czas.