Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 21.01.2016, 17:34
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
moze dlatego ze w piatki o 18 i w poniedzialki najczesciej graja slabe druzyny ? moze dlatego ze w soboty i niedziele w prime-time nie zawsze NC+ chce nadawac mecze 4 druzyny od konca ? dzien i godziny meczu najprawdopodobniej ustala sobie NC+ o ktorej , w jaki dzien i jaka druzyne transmitowac ( nie liczac druzyn grajacych w pucharach) , najpierw zrobmy sie choc sredniakiem ligi zeby grac w najlepszym czasie antenowym bo narazie mamy przewage calych 2 pkt nad ostatnim miejscem
Bez przesady z tym miejscem w tabeli. Przecież do do strefy spadkowej spadliśmy w ostatnich kolejkach, a nie byliśmy tam od początku sezonu jak Górnik.

Tak, redakcja C+ ustala sobie terminarz. A i tak często podkreślane jest w C+, że największa oglądalność ma Legia, Lech i właśnie Wisła. Tamci grają w pucharach, nie ma żadnego innego ciekawego meczu to Wisła na otwarcie kolejki w piątek o 20:30.

Debilne to jest w ogóle samo granie w piątek/poniedziałek o 18:00 czy sobote 15:30. 3/4 spotkań i tak nikt nie ogląda w TV, a przyjemniej by się chodziło na mecze w sobote o 17:00/18:00. Jak ktoś chce wrócić to ma czas, jak ktoś chce zostać na impreze/kolacje to ma czas.
Ostatnio edytowane przez art : 21.01.2016 o godz. 17:36.
Odpowiedz cytując