siara napisał(a):

|
Jedno małe "ale". Patryk nie przychodzi, jako ceniony zawodnik, lecz jako pogoniony z Pogoni , mający za sobą fatalny okres piłkarz.
|
Juz nie dramatyzuj.
Przychodzi do Wisly w taki sam sposob jak przychodzil do Pogoni... z reszta, jeszcze w grudniu, Czesio mial nadzieje, ze Maly zostanie w Pogoni wiec?