|
Jest ktos w stanie wytlumaczyc "fenomen" kalendarza Ekstraklasy w naszym przypadku? Z polowe naszych domowych meczow gralismy w piatki. Teraz tak patrze, podany juz jest terminarz na najblizsze piec kolejek. Mamy trzy domowe mecze z czego jeden oczywiscie w piatek a jeden w poniedzialek. To jest jakies dzialanie na zlosc s....ysynow z Ekstraklasy czy o co w tym biega?
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 21.01.2016 o godz. 16:57.
|