bódyń napisał(a):

Jankowski na oficjalnej stronie Piasta
http://www.piast-gliwice.eu/aktualno...liwice-pl.html
"- Nie będę ukrywał, że sporą rolę odgrywa miejsce, jakie zajmują gliwiczanie. Dołączam do zespołu, który jest obecnie liderem Ekstraklasy i wiosną na pewno będzie walczył o jak najwyższe cele, a to jest zawsze ważne dla piłkarza - dodaje nowy pomocnik Niebiesko-Czerwonych."
Jak przychodzil do Wisly:
http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...go,nId,1444997
"Cieszę się, że podpisałem kontrakt, mam nadzieję, że będziemy walczyć o najwyższe cele i nasza gra będzie się podobała kibicom."
Coś tak na razie nie wychodzi mu gra o te najwyższe cel
|
w dupie mam retoryke jego wypowiedzi, najwazniejszy jest dla mnie fakt, ze dyskutujemy o nim w tym konkretnym temacie
