Wyświetl pojedynczy post
Szajba_
Senior Member
 
 
Od: 08.2013
Skąd: Miasto Ogrodow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11082
Stary 21.01.2016, 15:37
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Jankowski na oficjalnej stronie Piasta
http://www.piast-gliwice.eu/aktualno...liwice-pl.html
"- Nie będę ukrywał, że sporą rolę odgrywa miejsce, jakie zajmują gliwiczanie. Dołączam do zespołu, który jest obecnie liderem Ekstraklasy i wiosną na pewno będzie walczył o jak najwyższe cele, a to jest zawsze ważne dla piłkarza - dodaje nowy pomocnik Niebiesko-Czerwonych."

Jak przychodzil do Wisly:
http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...go,nId,1444997
"Cieszę się, że podpisałem kontrakt, mam nadzieję, że będziemy walczyć o najwyższe cele i nasza gra będzie się podobała kibicom."

Coś tak na razie nie wychodzi mu gra o te najwyższe cel
w dupie mam retoryke jego wypowiedzi, najwazniejszy jest dla mnie fakt, ze dyskutujemy o nim w tym konkretnym temacie
Odpowiedz cytując