|
Tadeusz Pawłowski: - Kiedy do drużyny wkomponują się nowi - Ondrasek, Małecki i Drzazga - uda się znaleźć napastnika i skrzydłowego, a do treningów wrócą kontuzjowani...
A nie mamy już przypadkiem 3 napastników? Mamy większe problemy na innych pozycjach.
|