|
"Piłkarze nie tylko przychodzą do Wisły, ale i opuszczają klub. Do Piasta Gliwice przenosi się Maciej Jankowski, który wczoraj zagrał już w sparingu lidera ekstraklasy z Sigmą Ołomuniec. - Ta sprawa trochę się już ciągnęła. Dawał do zrozumienia, że chciałby zmienić otoczenie, więc nie widzę w tym wielkiego problemu - zaznacza trener."
"- Łatwo byłoby wrócić, gdyby Wisła była na topie. Dla mnie natomiast wyzwaniem jest to, żeby wrócić teraz, gdy sytuacja jest trudna, i pomóc klubowi, któremu tyle zawdzięczam - mówi Patryk Małecki, który wraca do Wisły Kraków."
Daj mu juz swiety spokoj. JEst juz naszym kopaczem wiec trzymaj kciuki zeby w tylko tej czesci sezonu mial wiecej asyst niz przez cala swoja kariere... A co do Glowackiego to przy kazdym rzucie roznym jest w polu karnym wiec nie wiem co w tym dziwnego ze udalo mu sie cos ukuc.
|