http://fakty.interia.pl/raporty/rapo...mmentsZoneList
Te palanty nie rozumieją, że w ten sposób to u nas nie działa. Nikt niczego nie będzie nam siłą wciskał.
Nauczeni historią i "braterską pomocą" sami o siebie zadbamy.
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"