Taka ciekawostka jeszcze - cytat:
Cytat:
"Wracając jeszcze do Handzlika - Wisła zaproponowała mu 3-letni kontrakt i pensję w wysokości 9 tysięcy złotych miesięcznie (!) co jak na 17-latka, który w dorosłej piłce jeszcze nic nie osiągnął jest kwotą bardzo wysoką. Do tego liczne premie uwzględnione w umowie. A nowy trener Tadeusz Pawłowski zagwarantował mu, że pojedzie z pierwszą drużyną Wisły na zgrupowanie oraz dostanie szansę na grę w sparingach.
|
Kasa jaką dostaje człowiek po studiach z doświadczeniem znającym języki obce.
Przepadnij judaszu!
edit. po studiach z doświadczeniem - nie od razu po obronie
