Wyświetl pojedynczy post
lukas14
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72544
Stary 20.01.2016, 12:48
Do tematu Drzazgi to miejmy nadzieje ze chłopak odrazu bd w zmocnieniem dla druzyny nie jako pierwszy skład tylko solidny zmiennik np, ja pamietam jak Błaszczykowski z IV ligi przyszedł ,i po pół roku został najlepszym zawodnikiem juz , wiec poczekajmy zobaczymy , oby Pawłowski miał lepsze podejscie do młodych zawodników niz popzednicy to moze i jakis talent sie i w Wisle znajdzie .
Odpowiedz cytując