dynek.pl napisał(a):

|
Brozek w marnowaniu setek jest rownie dobry, a do tego duzo starszy wiec jesli to mialoby decydowac to jego powinnismy pozegnac w pierwszej kolejnosci.
|
Broziu ma już 33 lata i jest na drugim brzegu rzeki ale jak był w wieku Jankesa strzelał 23-19 bramek w sezonie.