manson777 napisał(a):

jest i Gołoś i Dawidowski
a ten "żart" z nazwiskiem Handzlika to prostacki jest panie kolego
na poziomie gimnazjum
|
Dlaczego? rozwin swoja mysl.
Zachowanie Handzlika bylo prostackie i na poziomie gimnazjum, czyt. nie brac z niego przykladu!...delikatnie kur.wa mowiac.