Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Cisse99
Member
Od: 11.2011
Offline
#
11060
20.01.2016, 08:10
hohoho Sebastian Leszczak jedzie na obóz do hiszpani z Górnikiem Zabrze.
http://katowickisport.pl/pilka-nozna...1,1,12447.html
Cisse99
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cisse99
Znajdź inne posty napisane przez Cisse99