FraMat napisał(a):

Stępiński odszedł - zaczął grac
Podobnie będzie z Jankowskim. Za 3 miesiące widzę głosy na forum: czemu u nas go nie wykorzystano?
|
Nie wykorzystano? To on zj.ebał kilka takich setek, że to aż wstyd było nie trafić.
I z tego co piszą w gazetach to chyba więcej czasu spędzał w samochodzie niż na treningu.