Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72536
Stary 20.01.2016, 07:49
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Stępiński odszedł - zaczął grac
Podobnie będzie z Jankowskim. Za 3 miesiące widzę głosy na forum: czemu u nas go nie wykorzystano?
Nie wykorzystano? To on zj.ebał kilka takich setek, że to aż wstyd było nie trafić.
I z tego co piszą w gazetach to chyba więcej czasu spędzał w samochodzie niż na treningu.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując