JaworTSW napisał(a):

Możecie mi powiedzieć o którego Gikiewicza chodzi ?
Bo jeżeli o Rafała to nie wiem czy jest to dobry wybór, jak grał w Podlaskiej drużynie wiemy za co wyleciał więc czy nie będzie wprowadzał złej atmosfery w szatni ? Łukasz zawodnik ciekawy ale nie wiadomo czy by się sprawdził
|
Łukasz, wystarczyło cofnąć się parę stron