|
Do moderatorów:
Od tygodnia może trochę dłużej przy wchodzeniu na forum na telefonie przenosi mnie na inną stronę i wyskakuje alarm, że telefon został zainfekowany i trzeba go czyścić, oczywiście wszystko napisana łamaną polszczyzną przez co wnioskuję, że jest to jakaś totalna lewizna.
Z tego co widziałem to na SB pisali też inni użytkownicy, że mają ten sam problem.
|