Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72523
Stary 19.01.2016, 21:15
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Stępiński odszedł - zaczął grac
Podobnie będzie z Jankowskim. Za 3 miesiące widzę głosy na forum: czemu u nas go nie wykorzystano?
zdajesz sobie sprawę, że przykładów w drugą stronę można mnożyć i mnożyć?

przez ostatnie 15 lat w Wiśle przewinęło się grubo ponad 100 piłkarzy i ciężko mi wymienić 20 którzy po odejściu z Wisły eksplodowali z formą
Odpowiedz cytując