FraMat napisał(a):

Stępiński odszedł - zaczął grac
Podobnie będzie z Jankowskim. Za 3 miesiące widzę głosy na forum: czemu u nas go nie wykorzystano?
|
zdajesz sobie sprawę, że przykładów w drugą stronę można mnożyć i mnożyć?
przez ostatnie 15 lat w Wiśle przewinęło się grubo ponad 100 piłkarzy i ciężko mi wymienić 20 którzy po odejściu z Wisły eksplodowali z formą