Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
tlm
Junior Member
Od: 08.2015
Skąd: Zakopane
Offline
#
72503
19.01.2016, 17:32
Wybitna szkoda, że Jankes nie odszedł w lecie jak Turcy dawali pewnie 2x tyle kasy...Tyle nerwów straconych jesienią przez tego grajka..
tlm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tlm
Znajdź inne posty napisane przez tlm