|
Super informacja. Odchodzi jeden symboli naszych klęsk w ostatnim czasie.
Z obecnej Wisły byłoby żal tylko kilku piłkarzy.
Cierzniaka, Głowackiego, Guzmicsa, Mączyńskiego, Brożka, Guerriera (jak mu się chce grać)
Reszta to w większości piłkarze mocno przeciętni, których łatwo lub bardzo łatwo zastąpić*
*póki co nie wliczam nowych zawodników, ciężko ich ocenić.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 19.01.2016 o godz. 16:43.
|