Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72498
Stary 19.01.2016, 16:38
Super informacja. Odchodzi jeden symboli naszych klęsk w ostatnim czasie.

Z obecnej Wisły byłoby żal tylko kilku piłkarzy.

Cierzniaka, Głowackiego, Guzmicsa, Mączyńskiego, Brożka, Guerriera (jak mu się chce grać)

Reszta to w większości piłkarze mocno przeciętni, których łatwo lub bardzo łatwo zastąpić*

*póki co nie wliczam nowych zawodników, ciężko ich ocenić.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 19.01.2016 o godz. 16:43.
Odpowiedz cytując