Wyświetl pojedynczy post
W.S
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72495
Stary 19.01.2016, 16:24
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Ja uważam odejście Jankesa za osłabienie zespołu ze sportowego punktu widzenia. Janek gra dobrze głową, jest dynamiczny, nadaje się do gry kombinacyjnej, problemem jest strzelanie bramek. Nie uważam Jankesa za słabego piłkarza, bardziej za niezłego piłkarza w słabej formie. Niestety nie ma żadnej gwarancji, ze on u nas zacząłby grać na miarę swoich możliwości. W sumie nie wiadomo dlaczego niektórzy piłkarze dobrze się aklimatyzują w jednym klucie i pokazują pełnię swoich mozliwości, w innym jest z tym kłopot - można mnożyć przykłady, również z zagranicy.

Osobną kwestią jest ile na nim zarobiliśmy. Mam nadzieję, że nie oddaliśmy go za frytki, bo za tyle nikt mądry do nas nie przyjdzie. Być może jego odejście było spowodowane jego życzeniem, w końcu będzie teraz pracować bliżej domu. Prawdopodobnie z powodu złego samopoczucia w Krakowie możemy również stracić Maćka Sadloka i zostaniemy z najsłabszym z chorzowskiego Trio.
A ja kolego Adenalix myślę że nie wziąłeś dzisiaj leków
Odpowiedz cytując