Wyświetl pojedynczy post
ferrekin
Member
 
 
Od: 01.2016
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72490
Stary 19.01.2016, 16:04
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
ojojoj - czyzby powstawal Komitet Obrony parodystow ? pozbywamy sie (mam nadziej) szrotu ktory pilkarsko sie kompromitowal i na pewno nie zarabial "na frytki" a tu takie pier..enie , koles sie kompromitowal w 90 % meczow Wisly - zazadal kasy z drugim asiorem Sadlokiem choc gowno gral .... moze odpali w Piascie a moze nie - U NAS NA PEWNO BY JUZ TEGO NIE ZROBIL , WYPCHNIECIE GO Z KLUBU I LISTY PLAC NAWET ZA DARMO TO PO PROSTU SUKCES NASZYCH DZIALACZY, mozeby wcisnac Piastowi tego drugiego asiora z Chorzowa , np. za Heberta , Szelige , Murawskiego czy Zivca, w pakiecie propmocyjnym dodac tez Recznik Bramkarski
no co Ty? wymieniłeś zawodników Piasta którzy stanowią o sile tej drużyny,
prócz Szeligi który się długo leczył,
na ten moment nie jesteśmy w stanie wyciągnąć żadnego od nich, po za tym jaki jest sens odchodzić z klubu który jest w gazie i ma największe szanse na zdobycie MP?

ciekawe ile za Jankowskiego skasujemy,
ja tylko żałuje że w lecie nie poszedł do Turcji za pół bańki w euro, to byłby dopiero majstersztyk transferowy
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując