Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72487
Stary 19.01.2016, 15:53
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
ojojoj - czyzby powstawal Komitet Obrony parodystow ? pozbywamy sie (mam nadziej) szrotu ktory pilkarsko sie kompromitowal i na pewno nie zarabial "na frytki" a tu takie pier..enie , koles sie kompromitowal w 90 % meczow Wisly - zazadal kasy z drugim asiorem Sadlokiem choc gowno gral .... moze odpali w Piascie a moze nie - U NAS NA PEWNO BY JUZ TEGO NIE ZROBIL , WYPCHNIECIE GO Z KLUBU I LISTY PLAC NAWET ZA DARMO TO PO PROSTU SUKCES NASZYCH DZIALACZY, mozeby wcisnac Piastowi tego drugiego asiora z Chorzowa , np. za Heberta , Szelige , Murawskiego czy Zivca, w pakiecie propmocyjnym dodac tez Recznik Bramkarski

Popieram kolege.

Niech sie zawija z naszego klubu ten warszawski falus.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując