|
Żeby ktoś go odwiózł do Gliwic, bo jeszcze w połowie drogi się rozmyśli i zawróci, tego transferu trzeba dopilnować!
Świetna wiadomość, jeden z Panów którzy zarabiają strasznie małe pięniędze i żyją od wypłąty do wypłaty, z miesiąca na miesiąc będzie miał bliżej do domu (Chorzowa). Teraz drugi biedny Pan z Chorzowa będzie sam jezdził 2,5 godz dziennie na trasie Śląsk-Myślenice. Pan Jankowski już na paliwo się nie dołoży :(
Świetna, świetna wiadomość!
|